• +48 608 331 280
  • Wnioski o dotacje unijne dla przedsiębiorstw
  • mapa-strony

Masz pytania?

Zostaw swoje dane, oddzwonimy.

Klienci o nas

Najlepszym dowodem wysokiej jakości usług oferowanych przez Naszą firmę oraz zadowolenia Klientów ze współpracy z naszą firmą są wyrażone opinie, których część mamy przyjemność zaprezentować poniżej:

dkb

Zbigniew Nosal- prezes Stowarzyszenia DĘBICKI KLUB BIZNESU

– „podczas 6-letniej współpracy firma Abakus Konsulting dała się poznać jako wiarygodny, rzetelny i solidny Partner w biznesie, kompetentny twórca projektów szkoleniowych, doradczych i inwestycyjnych, wykazujący się dużą starannością
i zaangażowaniem.


Judyta Bortnowska- Prezes Zarządu firmy FLOTEX POLSKA Sp. z o.o. Sp.k

– „nasza firma miała możliwość współpracy z Abakus Konsulting przy ubieganiu się o dofinansowanie realizacji projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Bogata wiedza i duże doświadczenie wpłynęły na profesjonalne wykonanie powierzonego zadania, co skutkowało uzyskaniem wnioskowanego dofinansowania. Wysoko oceniam jakość, zaangażowanie i rzetelność Abakus Konsulting, a jej usługi zasługują na rekomendację.”

flotex

kograko

Grażyna Kozak – współwłaściciel firmy KOGRAKO

– „Abakus Konsulting był odpowiedzialny za przygotowanie naszego projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Wszystkie prace związane z przygotowaniem projektu wykonano z zachowaniem uzgodnionego terminu, a przede wszystkim rzetelnie i na wysokim poziomie merytorycznym. Na podstawie doświadczeń płynących z dotychczasowej współpracy możemy traktować Abakus Konsulting jako kompletnego autora projektów UE i tym samym możemy go zarekomendować innym przedsiębiorcom poszukującym wiarygodnego i rzetelnego partnera.”


Wojciech Ozga – współwłaściciel firmy SEGER Cutting Tools

– „firma Abakus Konsulting przygotowała dla naszej firmy projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Prace związane z przygotowaniem dokumentacji przebiegały sprawnie i terminowo, a pracownicy firmy wykazali się należytą starannością i zaangażowaniem, pozwalającym na uzyskanie wysokiej oceny projektu. Wobec powyższego z całym przekonaniem możemy polecić Abakus Konsulting jako rzetelnego
i kompetentnego twórcę projektów inwestycyjnych”

seger