• +48 17 859 26 68

Masz pytania?

Zostaw swoje dane, oddzwonimy.

O firmie

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą oferującą usługi w zakresie doradztwa związanego z pozyskiwaniem dotacji z funduszy Krajowych oraz funduszy Unii Europejskiej.

Naszą ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na realizację projektów:

  • wzornictwa przemysłowego z komponentem inwestycyjnym,
  • inwestycyjnych zwiąanych z wdrażaniem innowacji i prac B+R,
  • doradczo- szkoleniowych,

W zakresie pozyskiwania dotacji obsługujemy także JST, spółdzielnie i spółki komunalne oraz organizacje pozarządowe.

Wyróżnia nas wysoka skuteczność w pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych, dzięki której dla naszych Klientów pozyskaliśmy już 110 mln PLN dofinansowania dla projektów inwestycyjnych i doradczo-szkoleniowych o łącznej wartości ponad 140 mln PLN.

Zadowolenie Klientów poprzez realizację potrzeb prorozwojowych - to główna dewiza Naszej firmy, którą wdrażamy poprzez skuteczne wykorzystanie zewnętrznych źródeł finansowych. Prowadzona przez nas działalność w tym zakresie związana jest z kompleksową obsługą Klientów – od opracowania wniosku do rozliczenia pozyskanej dotacji.

Istotnym czynnikiem wyróżniającym Naszą firmę jest podejście projakościowe, które pozwala na realizację zadań w sposób kompleksowy przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości świadczonych usług.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz współpraca z konsultantami z Jednostek Naukowych pozwala na realizację wszelkich planów inwestycyjnych Naszych Klientów. O profesjonalizmie i doświadczeniu świadczy Nasze zaangażowanie w prace Regionalnego Komitetu Sterującego ZPORR oraz w prace Komitetu Monitorującego RPO WP.


My nie piszemy wniosków. My opracowujemy projekty i wnioski o Fundusze UE.