• +48 608 331 280
  • Wnioski o dotacje unijne dla przedsiębiorstw
  • mapa-strony

Masz pytania?

Zostaw swoje dane, oddzwonimy.

Oferty pracy

Konsultant ds. Funduszy UE

Abakus Konsulting Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Oferujemy:
- pracę pozwalającą na wykorzystanie swoich możliwości i ambicji,
- długi okres współpracy,
- możliwość wyboru formy zatrudnienia,
- zatrudnienie w młodym i otwartym zespole oraz w atrakcyjnych warunkach pracy.

Zakres obowiązków:
- monitoring dostępnych programów dotacji dla przedsiębiorstw,
- kontakt z Klientem w zakresie analizy możliwości pozyskania dotacji inwestycyjnych dla przedsiębiorstw,
- opracowanie wniosku o dofinansowanie wraz z załącznikami,
- zaangażowanie w realizację projektów,
- współpraca z zespołem projektowym,
- analiza dostępnych programów dotacji pod kątem kreacji projektów,
- aktualizowanie wiedzy z zakresu programów UE dla przedsiębiorstw,

Oczekiwania:
- doświadczenie w samodzielnym opracowaniu wniosków o dotacje UE dla przedsiębiorstw (mile widziane referencje),
- wykształcenie wyższe,
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, staranność, kreatywność,
- umiejętność sporządzania prognoz finansowych (mile widziana)

Miejsce pracy: Rzeszów

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie mailem na adres: