• +48 608 331 280
  • Wnioski o dotacje unijne dla przedsiębiorstw
  • mapa-strony

Masz pytania?

Zostaw swoje dane, oddzwonimy.

Aktualności

01.10 2018

Wzór na konkurencję - dotacja do 3 mln zł na rozwój produktów w oparciu o wzornictwo.

W ramach działania 1.4. Wzór na konkurencję Pogram Operacyjny Polska Wschodnia, przedsiębiocy z sektora MSP  z obszaru woj. podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego, mogą ubiegać się o dotacje przeznaczone na rozwój przedsiębiorstwa w oparciu o wzornictwo przemysłowe.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W ramach etapu I-go można pozyskać dotację na przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz na opracowanie strategii wzorniczej przedsiębiorstwa, której wdrożenie ( kluczowe rekomendacje wzornicze -plan inwestycyjny) zostanie sfinasowane ze środków UE w ramach II-go etapu działania. W etapie I udział dofiansnowania stanowi 85% kosztów kwalifikowanych projektu- max. 100 tys. zł. W ramach etapu II udział dofinansowania inwestycji wynosi 60-70% kosztów kwalifikowanych, co stanowić może max. 3 mln zł.

Firma ABAKUS Konsulting Sp. z o.o. Sp. k. oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi związane z pozyskiwaniem dotacji UE w ramach programu 1.4. Wzór na konkurencję. Posiadamy 100% skuteczność w pozyskiwaniui środków w ramach tego działania, a rezultaty naszej pracy potwierdzają liczne referencje Klientów.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Powrót do listy aktualności