• +48 608 331 280
  • Wnioski o dotacje unijne dla przedsiębiorstw
  • mapa-strony

Masz pytania?

Zostaw swoje dane, oddzwonimy.

Aktualności

09.03 2015

Abakus Konsulting na Targach Kielce

Z satysfakcją informujemy, że nasza firma jest uczestnikiem Targów STOMM organizowanych w ramach najbliższych Targów Kielce.

W ramach imprezy (10–12 marca 2015), prezentowane są najlepsze marki oraz najnowocześniejsze narzędzia, obrabiarki i urządzenia służące obróbce metali. Zwiedzający zobaczą również innowacyjne rozwiązania technologiczne, automaty, roboty, a także urządzenia kontrolno-pomiarowe.

Podczas imprezy w  halach targowych zaplanowano wiele spotkań, konferencji i szkoleń. Abakus Konsulting jako firma specjalizująca się w skutecznym pozyskiwaniu dotacji z funduszy krajowych oraz funduszy UE, przedstawi ofertę dla przedstawicieli biznesu, w dniu 10 marca br.

Propozycja współpracy jest skierowana do przedsiębiorstw, które są zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na realizację własnych projektów: inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, start-up, doradczo-szkoleniowych, promocyjnych i eksportowych. Zaprezentujemy także autorskie i zrealizowane projekty.

Udział w Targach Stomm to także dobra okazja dla firm i biznesu, aby spotkać się z przedstawicielami naszej firmy i porozmawiać z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą Abakus Konsulting. Zaprezentujemy możliwości pozyskania dotacji na planowane inwestycje.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska

Hala G, stoisko nr G – 18

Powrót do listy aktualności